Kızlık Zarı Dikimi Hangi Doktorlar Yapar

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

Çeşitli nedenler sonucunda yırtılan bakirlik zarı beraberinde dinç kızlarda ciddi anlamda ruhsal travmalara neden olabiliyor. En fazla maruz kalınan sorunlardan olan bakirlik zarı yırtılması ise geçmiş dönemlere oranla zaman daha çok teknolojili tıbbi sağaltım yöntemleri yardımıyla kalıcı olarak sağaltım edilebiliyor. Vajina estetiği arasında konum saha kızlık zarı dikimi bundan sonra henüz pratik bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede bireylerin zamandan da tasa

uf etmesi sözcük konusudur. Kızlık zarı dikimi başkaca geçmiş yıllara nispeten bugün daha muvafık paha tarifesinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede bireylerin kazançlı anlamda da avantajlı olması sözcük konusudur.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, vajina içerisinde ülke meydan ve yürüteç ağına dublör bakirlik zarının mütenevvi nedenler sonucunda yırtılmasıdır. Kızlık zarı dikimi daha fazla zat rızası haricinde gerçekleştirilen eşeysel birliktelik okunuşu alınan hızlı darbeler neticesinde yırtılmasıdır. Kendi rızası sayılmazsa cinsel münasebet sonrasında meydana gelen bakirlik zarı yırtılmasında bireyler psişik sorunlara da maruz kalabilir. Bu durumda uzman jinekoloji doktoruna başvuru yapılarak yapılması tedaviler alınabiliyor. Himenoplasti tedavisi olarak da tanımlanan kızlık zarında tercihe göre kalıcı ve yolcu sağaltma uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kalıcı kızlı zarı tedavisi isminden okunuşu anlaşılacağı amacıyla yırtılan bakirlik zarının kalıcı olarak sağaltım edilmesidir. Geçici bikir zarı tedavisi ise, yırtılan erdenlik zarının kısa süreliğine dikilmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

image

Kızlık zarı dikimi yapılması ayrılmış birçok sebepler güfte konusudur. Bireylerin bu olumsuz hâl neticesinde tehlikeli anlamda tinsel sorunlara, travmalara ve depresyona girmesi kelime konusudur. Yırtılan bakirlik zarı yanında bireylerde güvenilir anlamda özgüven düşüklüğüne niçin olabiliyor. Bu mevki neticesinde ise bireylerin anlayış okunuşu içtimai aktivitelerden mazi çekilmesine sebep olabiliyor. Kızlık zarının dikimi sayesinde bireyler geleceğe güvenle bakabiliyor. Sosyal aktivitelerini etkili özgüven üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bununla beraberinde sıhhatli ve berhudar bir yaşama sahip olabiliyor. Kızlık zarı dikimi bireylerse yaşam kalitesinin yükselmesi açısından oldukça önemlidir.

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık Kızlık Zarı zarı olabildiğince kısalma ve içli bir yapıya sahiptir. Bu sebeple çoklukla hızlı darbelere maruz kalması durumunda yırtılması laf konusu olabiliyor. Yırtılan erdenlik zarı bazen kolayca başkalık edilmesine karşın bazen belirtileri geç zamanlı olarak da ayrım edilebiliyor. Kızlık zarı hususuyla ilk cinsî ilişkiyle birlikte vajinaya il yahut bilinmeyen cisim üzerinden müdahale edilmesi sonucunda yırtılabiliyor. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı kolayca anlaşılması açısından jinekoloji uzmanı türünden yoklama yapılması gerekiyor. Bozulan bakirlik zarı tercihe bakılırsa ilk gündüz veya tercih edilen rastgele bir süreç içerisinde yeniden onarılabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi hekim kliniği üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu tedavi uygulamasında gizlilik prensibi olabildiğince önemlidir. Kızlık zarı dikimi büsbütün mahremiyet anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilir. Tamamen ağrısız ve kedersiz bir şekilde gerçekleştirilen erdenlik zarı muayenesinde vajinanın dış okunuşu bağırsak dudakları tutularak aracısız cihet yöne hakikat çekilir. Bu sayede bakirlik zarının anatomik durumunun ne durumda olduğu kolayca gözlemlenebilir. Bu muayene sayesinde bireyde hakikat anlamda kızlık zarı yırtılıp yırtılmadığına yönelik gözlemlemeler yapılarak hüküm verilebilir. Kızlık zarı muayenesi ekseriya birkaç zaman içerisinde gerçekleştirilir.